Kampanya ve ürünler hakkında iletişim kanalları yoluyla haberder olmak istiyorum
Size özel teklifler ve kampanyalar belirttiğiniz iletişim kanalı yolu ile tarafınıza iletilecektir.

Üyelik ve Gizlilik Sözleşmesi

Cilek.com adresine üye olmak için girmiş olduğunuz hiçbir bilgi, Çilek Mobilya A.Ş. tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. Çilek Mobilya A.Ş. bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde Çilek, kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

 

Çilek Mobilya A.Ş. işbu sözleşme uyarınca, ÜYE'lerinin kendisinde kayıtlı elektronik posta adreslerine bilgilendirme elektronik postaları ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS'leri gönderme yetkisine sahiptir. İlgili forma girdiğiniz isim, e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgilerstandart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri dışında bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri tarafınıza gönderilebilir. ÜYE işbu Sözleşme'yi onaylamakla beraber bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresine ve bilgilendirme SMS'lerinin cep telefonuna gönderilmesine rıza göstermiş sayılacaktır. Bu bilgilendirme e-postalarından ayrılmak isterseniz, e-postanın alt kısmındaki ‘listemizden ayrılmak istiyorsanız, şu linki kullanınız" ibaresine tıklayarak, yada Çilek Müşteri Hizmetlerine bu talebinizi ileterek, elektronik posta ve/veya SMS gönderim iptal işlemini gerçekleştirebilecektir )

 

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem, kırılması mümkün olmayan uluslararası bir şifreleme standardıdır.

 

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren kullanım şartlarında yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Cilek.com bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir ihtar, uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkımız saklı tutulmaktadır.

 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı, vb bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Cilek.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Ödeme işlemlerinde tüm kredi kartı bilgileri doğrudan 128bit şifreleme ve SSL güvenlik teknolojisi ile ilgili bankanın sunucularına gönderilmektedir. Kredi kartı bilgileriniz sadece ödeme sayfasında sizden istenecek olup üyelik aşamasında istenmeyecektir.

 

Çilek’e dilediğiniz an eticaretdestek@cilek.com adresinden e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

 

Çilek Mobilya A.Ş.
Adresi   : İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A/3 Blok Kat:17 No:469 Yeşilköy – İstanbul Türkiye
Telefon : +90 212 465 78 45
Faks      : +90 212 465 78 46
Eposta :  service@cilek.com